AndroidPersonalizacjaKlawiaturyHacker's Keyboard
Hacker's Keyboard ikona

Hacker's Keyboardv1.40.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klawiatura Hacker’s Keyboard to klawiatura ekranowa dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jak sama nazwa wskazuje, jej głównym celem jest nie umożliwienie szybkiego i wygodnego pisania dłuższych tekstów, ale raczej zwiększenie możliwości poprzez zaoferowanie pełnego układu oraz wielu dodatkowych przycisków funkcyjnych przydatnych w profesjonalnych zastosowaniach.

Na początku użytkownik może nie dostrzec żadnych zalet Hacker’s Keyboard względem innych rozwiązań. Potęga tej klawiatury uwidacznia się w układzie poziomym. W takim wypadku użytkownik otrzymuje do dyspozycji dodatkowy wiersz z cyframi, klawiatura wyświetla także przyciski CTRL, ALT i TAB, które pozwalają na łatwiejsze operowanie w przypadkach takich jak edycja / kopiowanie / wklejanie, lub też wygodniejszą obsługę terminala. Poprzez użycie przycisku Fn użytkownik otrzymuje dodatkowo szybko dostęp do klawiszy takich jak F1-F12, Home, End, PgUp i PgDn a także Insert i Delete. Klawiatura obsługuje ponadto głosowe wprowadzanie treści poprzez system rozpoznawania mowy firmy Google. Aplikacja zwraca swoją uwagę ogromną ilością ustawień, dzięki którym użytkownik może dokładnie spersonalizować wygląd i działanie klawiatury.

Możliwa jest zmiana wysokości okna klawiatury, zmiana ilości wierszy w obu trybach, a także włączanie sugestii wprowadzanych słów. Użytkownik może ponadto ustalić rozmiar przycisków, zmienić skórkę na jedną z kilku dostępnych (m.in. motyw Ice Cream Sandwich oraz Gingerbread), określać automatyczne zachowania takie jak wstawianie wielkich liter Hacker’s Keyboard może także wyświetlać sugestie w wypadku błędnie wprowadzanych słów z obsługą kilku języków jednoczenie. Aplikacja jest dostępna za darmo, nie udostępnia interfejsu w języku polskim.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKlaus Weidner
Liczba pobrań991
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Hacker's Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)