WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekHacker Vision
Hacker Vision ikona

Hacker Vision2.60

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Hacker Vision to niewielkie rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które kierowane jest do osób chcących zadbać o swój wzrok podczas przeglądania Internetu w nocy. Pozwala ono w wygodny sposób zmienić kolorystykę na ciemną wszystkich odwiedzanych stron internetowych.

Działanie Hacker Vision opiera się na arkuszach stylów CSS i podmianie na przeciwne wartości odpowiedzianych m.in. za kolor tła czy tekstu na stronach internetowych. Plugin po instalacji automatycznie się uaktywnia i nie dysponuje mechanizmem automatycznego rozpoznawania pory dnia (nawet po aktualnej godzinie) dlatego też użytkownik musi ręcznie załączać lub wyłączać rozszerzenie w razie potrzeby.

Narzędzie jakim jest Hacker Vision bez wątpienia pozwala uniknąć nadmiernego zmęczenia oczu podczas nocnego surfowania w Sieci, jednak nie jest ono wolne od wad.

Największą jest niestety fakt, iż plugin zawsze modyfikuje arkusze stylów i jak zostało wspomniane zmienia odpowiednie atrybuty strony na przeciwne - nawet w przypadku jeśli odwiedzamy witrynę, na której przeważają ciemne odcienie. Należy wtedy ręcznie wyłączyć rozszerzenie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Producentdcolt
Liczba pobrań230
Data aktualizacji18 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Hacker Vision ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)