bEKwXIgl

Hadouken5.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hadouken to darmowy klient sieci BitTorrent stworzony przy użycia języka C++, który w minimalnym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera z systemem operacyjnym Windows.

bEKwXIgn

Korzystanie z Hadouken nie powinno nikomu sprawić kłopotów, gdyż twórcy zaprojektowali minimalistyczny interfejs. Po uprzednim pobraniu pliku w formacie .torrent na dysk twardy komputera możemy go dodać do opisywanego programu za pomocą opcji "Add Torrent" (niebieska ikona z plusikiem) znajdującej się w lewym górnym rogu. Możemy również dodać plik za pomocą linku magnetycznego.

Dodatkowo Hadouken zawiera wbudowany interfejs WWW, dzięki czemu można zarządzać programem z dowolnego komputera lub urządzenia z dostępem do sieci za pomocą niemal każdej przeglądarki internetowej. Warto wspomnieć również, że Hadouken oferuje system powiadomień. Możemy zatem zdefiniować sygnał dźwiękowy, który poinformuje nas o zakończeniu wykonywania danej czynności przez program (np. w momencie pobrania określonego pliku).

Twórcy program Hadouken stawiają nacisk na współpracę ze społecznością użytkowników, którzy podrzucają autorom rozmaite pomysły związane z nowymi funkcjami, jakie mają znaleźć się w kolejnych wersjach opisywanego narzędzia. Należy odnotować, że poszczególne wtyczki mogą być dowolnie modyfikowane, ale korzystanie z tej opcji wymaga specjalistycznej wiedzy.

Udostępnij
Hadouken 5.2.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań101
Data aktualizacji31 sie 2015
Rozmiar pliku5.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKwXIhj