WindowsDomInne programy dla domuHaftiX

HaftiX6.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo nietypowy program przeznaczony przede wszystkim dla... osób zajmujących się tzw. robótkami ręcznymi ;-)

HaftiX umożliwia konwersję obrazów cyfrowych (z plików lub z aparatu cyfrowego bądź skanera) na wzór haftu krzyżykowego. Po wczytaniu zdjęcie może zostać odpowiednio przycięte aby wybrać tylko interesujący jego fragment do konwersji. Do wyboru mamy kilka zdefiniowanych zestawów kolorystycznych nici i możliwość zdefiniowania własnego. Po konwersji ukazywana jest symulacja efektu końcowego i jeżeli jest on satysfakcjonujący można wydrukować wzór, który posłuży do wyhaftowania na materiale.

Uwaga!

Wersja bezpłatna ograniczona jest wielkością wzoru, dodatkowo funkcja wyświetlania jednego koloru tylko do zakresu 50x50 krzyżyków. Dostępne są również wersje hobbystyczna - pozbawiona ograniczeń funkcjonalnych, wyłączająca zastosowanie komercyjne (ok. 30 zł) i komercyjna - bez ograniczeń (ok. 100 zł)

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań40 416
Data aktualizacji8 gru 2009
Rozmiar pliku2.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)