bEKwXshx

HaftiX6.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo nietypowy program przeznaczony przede wszystkim dla...osób zajmujących się tzw. robótkami ręcznymi ;-)

bEKwXshz

HaftiX umożliwiakonwersję obrazów cyfrowych (z plików lub z aparatu cyfrowego bądźskanera) na wzór haftu krzyżykowego. Po wczytaniu zdjęcie możezostać odpowiednio przycięte aby wybrać tylko interesujący jegofragment do konwersji. Do wyboru mamy kilka zdefiniowanych zestawówkolorystycznych nici i możliwość zdefiniowania własnego. Pokonwersji ukazywana jest symulacja efektu końcowego i jeżeli jeston satysfakcjonujący można wydrukować wzór, który posłuży dowyhaftowania na materiale.

Uwaga!

Wersja bezpłatna ograniczona jest wielkością wzoru, dodatkowo funkcja wyświetlania jednego koloru tylko do zakresu 50x50 krzyżyków. Dostępne są również wersje hobbystyczna - pozbawiona ograniczeń funkcjonalnych, wyłączająca zastosowanie komercyjne (ok. 30 zł) i komercyjna - bez ograniczeń (ok. 100 zł)

Udostępnij
HaftiX 6.2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.24 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań38 753
Data aktualizacji8 gru 2009
Rozmiar pliku2.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKwXsiv