bDZttRRx
HAIZ ikona

HAIZ1.6.9

Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Główną funkcją HAIZ jest wymiana środków finansowych międzyużytkownikami przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu na żywo. Posiadaczkonta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów, płatności kartą, wypłat z bankomatów i doładowywaniaprepaidowych numerów telefonów.

bDZttRRz

Rodzice dostają poprzez aplikację pełen wgląd w wydatki swoich dzieci,mogą ustawić na nie limity, zarówno dzienne jak i jednorazowe,ustalić stałe zlecenia kieszonkowego, czy tworzyć wspólne cele,na które rodzina będzie wspólnie zbierać.

Założenie konta HAIZ i jego prowadzenie są bezpłatne. Nie sąteż pobierane opłaty za pięć pierwszych przelewów zewnętrznychoraz wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz pięćwypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash.

Rachunek założyć można w każdym oddziale AliorBanku, później należy powiązać z nim aplikację. Za zgodą rodzica taki rachunek mogązałożyć dzieci, które skończyły 13 lat, w wypadku dzieci młodszych właścicielem konta jest rodzic, który udostępnia jegofunkcje poprzez aplikację.

Do konta można zamówić kartę płatniczą z obsługą płatności bezdotykowych – darmowądla wszystkich, którzy wykonają miesięcznie co najmniej pięćtransakcji. W przyszłości pojawić się ma funkcja płatnościmobilnych, z wykorzystaniem smartfonów obsługujących technologięHCE.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań72
Data aktualizacji19 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
HAIZ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZttRSe
bDZttRSv