AndroidArchiwumProgramy archiwalneHAIZ
HAIZ ikona

HAIZ1.6.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Główną funkcją HAIZ jest wymiana środków finansowych między użytkownikami przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu na żywo. Posiadacz konta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów, płatności kartą, wypłat z bankomatów i doładowywania prepaidowych numerów telefonów.

Rodzice dostają poprzez aplikację pełen wgląd w wydatki swoich dzieci, mogą ustawić na nie limity, zarówno dzienne jak i jednorazowe, ustalić stałe zlecenia kieszonkowego, czy tworzyć wspólne cele, na które rodzina będzie wspólnie zbierać.

Założenie konta HAIZ i jego prowadzenie są bezpłatne. Nie są też pobierane opłaty za pięć pierwszych przelewów zewnętrznych oraz wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz pięć wypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash.

Rachunek założyć można w każdym oddziale AliorBanku, później należy powiązać z nim aplikację. Za zgodą rodzica taki rachunek mogą założyć dzieci, które skończyły 13 lat, w wypadku dzieci młodszych właścicielem konta jest rodzic, który udostępnia jego funkcje poprzez aplikację.

Do konta można zamówić kartę płatniczą z obsługą płatności bezdotykowych – darmową dla wszystkich, którzy wykonają miesięcznie co najmniej pięć transakcji. W przyszłości pojawić się ma funkcja płatności mobilnych, z wykorzystaniem smartfonów obsługujących technologię HCE.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji19 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
HAIZ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)