bEKwOgSt

Halbjorn's Wrath

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Halbjorn's Wrath to bezpłatna gra akcji, która powinna przypaść do gustu wielbicielom dawnych nordyckich opowieści. Czerpie z nich inspirację. Wcielamy się tutaj w obrońcę lasu, przedstawiciela stworzeń podobnych nieco do niedźwiedzi, które władają jednak niesamowitą duchową mocą. Musimy pozbyć się z złych jaszczurzych najeźdźców, chcących odebrać nam ziemię. Samotnie ruszamy do walki z całą armią wrogów.

bEKwOgSv

Zabawa przypomina trochę komputerowe bijatyki 3D, ale z uwagi na przeważające siły nieprzyjaciela trzymać będziemy się raczej na dystans. Co prawda istnieje potężny bezpośredni atak obszarowy z bliska, ale podstawowe ciosy, przypisane pod klawisze myszki, zadawane są z odległości. Da się je łączyć w łańcuszki, przykładowo wybijając przeciwnika w powietrze, a potem tam go wykańczając lub rzucając w stronę innego.

Stopniowo wprowadzane są do zabawy nowe rodzaje potworów, więc stawimy czoła nie tylko podstawowym pełzaczom, ale również takim strzelającym czy drobnym, lecz strasznie szybkim. Niejeden raz pomocny okaże się szał bitewny. Gdy w niego wpadniemy, natychmiast likwidujemy wrogów dookoła, odzyskując przy okazji zdrowie. Sztuczki tej niemniej należy używać oszczędnie. Gra robi niesamowite wrażenie oprawą graficzną.

Udostępnij
Halbjorn's Wrath nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań123
Data aktualizacji21 sty 2016
Rozmiar pliku255.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKwOgTr