bEKxwmlN

Half-LifeUplink

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Half-Life zmienił przed laty oblicze świata strzelanek FPP, pokazując, że liczy się nie tylko sama akcja, lecz też fabuła i odpowiednie przedstawienie wciągających zdarzeń. Marka szybko wyrobiła sobie renomę, ale niestety twórcy z kontynuacjami nigdy się nie śpieszyli. W każdym razie warto sobie raz na jakiś czas przypomnieć, od czego cały szał na Gordona Freemana w charakterystycznym kombinezonie się po prostu zaczął.

bEKxwmlP

W kompleksie naukowym Black Mesa dochodzi do wypadku w czasie jednego z eksperymentów, w rezultacie którego placówkę najeżdżają przybysze z tajemniczej planety Xen. Nasz bohater z przypadku staje się jedyną osoba zdolną się im w pewnym stopniu przeciwstawić, a także uniknąć ofensywy jednostki specjalnej, wysłanej na miejscu w celu zatuszowania sprawy. Ostatecznie trafiamy też tam, skąd nadeszli obcy.

Half-Life: Uplink to specjalna edycja kultowej gry sprzed lat. Można ją rozpatrywać w kategoriach obszerniejszego dema, ale co czyni to wydanie specjalnym to fakt, że użyto tutaj lokacji, wielu obiektów oraz sytuacji, które potem nie trafiły do produktu finalnego. Mamy więc do czynienia poniekąd z alternatywną wizją całej historii. Poza krótką, ale emocjonującą przygodą, produkt oferuje również tor przeszkód w osobnym trybie.

Uwaga!

W przypadku problemów z grą, należy uruchomić program w trybie zgodności z którąś ze starszych wersji systemu Windows (domyślnie to Windows XP Service Pack 3).

Udostępnij
Half-Life Uplinkwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 302
Data aktualizacji25 lut 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKxwmmL