bEKwGxxh

Half-Line Miami

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Half-Line Miami to nieskomplikowana i prosta w zasadach strzelanina 2D z widokiem z lotu ptaka. Inspirowana tytułami Half-Life2 i Hotline Miami główny nacisk kładzie na aspekty zręcznościowe, lecz taktyka z odrobiną strategii również nie pozostają tu bez znaczenia.

bEKwGxxj

Środowisko koncentruje się na mrocznych, opuszczonych przez gatunek ludzki terenach, w które zostajemy wysłani celem eliminacji obcych istnień i odzyskania zajętych obszarów.

Głównym zadaniem gracza jest jak najszybsza eliminacja złowrogich jednostek przy jednoczesnym, jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu, a następnie przedostanie się do kolejnej planszy. Im dłużej trwa rozgrywka, tym przeciwnicy naciskają mocniej i jest ich coraz więcej.

W trakcie gry posługujemy się specjalnym działem grawitacyjnym nadającym odmiennego charakteru całej rozgrywce aniżeli przy użyciu konwencjonalnej broni. Dużą rolę w trakcie walki zaczyna odgrywać fizyka, a gracz otrzymuje dużą swobodę w wymyślaniu zastosowań swojej broni. Może on bez problemu podnosić różne przedmioty i miotać nimi w przeciwnika obliczając przy tym chociażby kąty uderzeń.

Bardzo istotną cechą działa jest wytwarzanie pola siłowego, dzięki któremu wolno nie tylko manipulować wybranymi przedmiotami, ale używać ich jako prowizorycznej ochrony. Łatwo też w razie potrzeby odpychać wrogie granaty czy przyciągać apteczki lub amunicję z miejsc trudno dostępnych.

Gra posiada przyzwoitą oprawę audiowizualną, ale odpowiadającą zdecydowanie latom dziewięćdziesiątym. Mimo to, pozycja warta jest polecenia choćby dla przypomnienia klimatu gier sprzed kilkunastu lat.

Udostępnij
Half-Line Miami nullwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentThomas Kole
Liczba pobrań338
Data aktualizacji29 sie 2015
Rozmiar pliku96.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKwGxyf