Halo: Spartan Assault ikona

Halo: Spartan Assault1.1

iOSGryAkcja i strzelankiHalo: Spartan Assault
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Halo: Spartan Assault to nowa seria gier osadzona w świecie Halo, a stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych z ekranem dotykowym. Wprawdzie dostępna jest też wersja dla komputerów PC, ale cała rozgrywka stworzona jest w taki sposób, aby zapewnić dobrą zabawę także na urządzeniach mobilnych.

Tak naprawdę misje jakie toczymy w Halo: Spartan Asslt. nie mają większego znaczenia w świecie Halo. Są one luźno ze sobą powiązane i podzielona na kilka kampanii. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów i nagrodę za wykonanie zadania. Mogą np. zmniejszać ilość naboi w magazynkach czy też ukrywać interfejs przez co nie widzimy stanu swojego zdrowiai.

Oprócz broni wybieramy też dwa wzmocnienia. Ilość dostępnego w grze sprzętu nie poraża, a cena gdy nie korzystamy z mikropłatności jest wysoka (z przedmioty dodatkowe możemy płacić walutą gry, bądź też specjalną, zakupioną za realne pieniądze). Misje to zazwyczaj klasyczna "zabij wszystkich", często dzielą się na kilka mniejszych zadań. Pod nasze dowodzenia zostają oddane także pojazdy, a na planszach odnajdziemy działa i inne obiekty nad którymi możemy przejąć kontrolę. Miłym urozmaiceniem są cotygodniowe wyzwania pozwalające zgromadzić dodatkowe fundusze.

Oprawa graficzna jest dobra choć nie zachwyca, o wiele lepiej sprawuje się warstwa dźwiękowo-muzyczna. Zawodzi sterowanie, niestety w tak dynamicznej grze akcji sprawdza się przeciętnie, znacznie utrudniając wykonanie misi przy podwyższonym poziomie trudności. Wersja dla iOS posiada wsparcie usługi Xbox Live.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji21 wrz 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Halo: Spartan Assault ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)