Halo: Spartan Strike ikona

Halo: Spartan Strike1.1

iOSGryAkcja i strzelankiHalo: Spartan Strike
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Halo: Spartan Strike to mobilna strzelanka umiejscowiona w uniwersum gry Halo. Jest kontynuacją wydanej dwa lata temu Halo: Spartan Assault, a zarazem pierwszą grą z serii, która trafiła na iOS.

Przy wydaniu część drugiej autorzy postanowili wsłuchać się w opinie użytkowników, zwłaszcza te krytyczne. Całkowicie zrezygnowano z mikropłatności, które raziły w Halo: Spartan Asslt. Poprawiono także sterowanie na ekranie dotykowym, a dodatkowo gra doczekała się rozbudowanego samouczka, co ułatwia pierwsze kroki w świecie Halo: Spartan Strike. Pozostałe elementy doczekały się ewolucji, tak więc otrzymamy jeszcze więcej dobrze znanych rozwiązań.

Gra posiada 30 misji podzielonych na 5 kampanii. Każda z nich stanowi jedną, większą lokację podzieloną na mniejsze części (misje). Tak jak miało to miejsce w Halo: Spartan Asslt. przed każdą z nich wybieramy dwa rodzaje broni, dwa rodzaje wzmocnień oraz możemy dodać modyfikatory. Podnoszą one poziom trudności, a zarazem zwiększają nagrodę za wykonanie misji. Poziomy są znacznie bardziej rozbudowane, dodatkowo znajdziemy na nich więcej pojazdów i dział, nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Halo: Spartan Strike oferuje cotygodniowe zadania. Dzięki nim możemy sprawdzić nasze zdolności i zdobyć dodatkowe fundusze. Poprawie poddano także grafikę, która teraz prezentuje się znacznie lepiej i bardziej widowiskowo. Niezmiennie dobrze brzmi oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa. W edycji iOS znajdziemy również wsparcie dla usługi Xbox Live.

Niestety Halo: Spartan Strike nie posiada testowej wersji demo. Za pełną przyjdzie nam zapłacić 5,99 euro, chyba że zdecydujemy się na zakup w pakiecie z częścią pierwszą. Wtedy cena za obie wyniesie 9,99 euro. Halo: Spartan Strike to bardzo dobra propozycja dla każdego miłośnika strzelanek.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań87
Data aktualizacji21 wrz 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Halo: Spartan Strike ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)