HandBrake 0.9.5 z obsługą dysków Blu‑ray

04.01.2011 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydano darmowy program do konwersji DVD HandBrake w wersji 0.9.5. Wśród najważniejszych nowości pojawiła się obsługa dysków Blu-ray.

Oprócz obsługi Blu-ray (bez możliwości deszyfrowania), w najnowszej wersji programu pojawiła się aktualizacja bibliotek x264 i FFmpeg. Wprowadzono także obsługę formatu SSA, filtrów audio AC3, jak również MP4, w tym obsługę napisów VOBSUB. Kolejna nowa funkcja to możliwość edytowania kolejki zadań. Ważną zmianą jest porzucenie obsługi procesorów Power PC. Użytkownicy komputerów z PPC powinni zostać przy wersji 0.9.4. Pełna lista zmian wprowadzonych w HandBrake dostępna jest na oficjalnym forum programu.

HandBrake to darmowe, multiplatformowe narzędzie przeznaczane do konwertowania zawartości nośników DVD do formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi - MPEG-4, H.264, Theora, MP4, MKV. Największą zaletą aplikacji jest obsługa wielu procesorów, co w znaczący sposób przyspiesza proces konwersji danych oraz obsługa systemów 64-bitowych (Mac OS X i Linux).

HandBrake 0.9.5 dostępny jest do pobrania w naszym vortalu dla systemów Windows, Mac OS X, jak również Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)