Handy Recovery ikona

Handy Recovery5.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Handy Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub przypadkowo skasowane z dysku twardego. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, zawierającym wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia wspomagające odzyskanie utraconych plików.

Program jest skuteczny podczas odzyskiwania danych, które utraciliśmy w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Oprócz tego Handy Recovery bez problemów przywraca brakujące pliki i foldery z usuniętych bądź sformatowanych partycji znajdujących się na dysku twardym. Obsługuje niemal wszystkie najważniejsze systemy plików – FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych, w programie należy wybrać i zaznaczyć poszczególne partycje na dysku, z których zamierzamy przywrócić brakujące pliki. Następnie aplikacja dokona dogłębnej analizy wszystkich zaznaczonych partycji i wyświetli pełną listę usuniętych plików i folderów.

Handy Recovery umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy, a także pozwala na przywracanie całych struktur katalogów wraz z ich zawartością. Program obsługuje nie tylko dyski twarde, ale również napędy dyskietek oraz nośniki danych podłączanych przez złącze USB (karty pamięci, pendrivy itd.).

Uwaga!

  • Handy Recovery dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego testowania. Oprócz tego posiada ograniczenia umożliwiające odzyskiwanie jednego pliku dziennie.
Udostępnij
Handy Recovery 5.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
ProducentSoftLogica
Liczba pobrań6 355
Data aktualizacji4 cze 2012
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Handy Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)