WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychHandy Recovery
Handy Recovery ikona

Handy Recovery5.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Handy Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub przypadkowo skasowane z dysku twardego. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, zawierającym wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia wspomagające odzyskanie utraconych plików.

Program jest skuteczny podczas odzyskiwania danych, które utraciliśmy w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Oprócz tego Handy Recovery bez problemów przywraca brakujące pliki i foldery z usuniętych bądź sformatowanych partycji znajdujących się na dysku twardym. Obsługuje niemal wszystkie najważniejsze systemy plików – FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych, w programie należy wybrać i zaznaczyć poszczególne partycje na dysku, z których zamierzamy przywrócić brakujące pliki. Następnie aplikacja dokona dogłębnej analizy wszystkich zaznaczonych partycji i wyświetli pełną listę usuniętych plików i folderów.

Handy Recovery umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy, a także pozwala na przywracanie całych struktur katalogów wraz z ich zawartością. Program obsługuje nie tylko dyski twarde, ale również napędy dyskietek oraz nośniki danych podłączanych przez złącze USB (karty pamięci, pendrivy itd.).

Uwaga!

  • Handy Recovery dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego testowania. Oprócz tego posiada ograniczenia umożliwiające odzyskiwanie jednego pliku dziennie.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSoftLogica
Liczba pobrań6 818
Data aktualizacji4 cze 2012
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Handy Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)