iOSKomunikacja/społecznośćKomunikatoryHangouts
Hangouts ikona

Hangouts

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hangouts to komunikator od Google'a, który zastąpił Google Talk. Podobnie jak Skype pozwala na rozmowy tekstowe, głosowe oraz wideo. Za jego pomocą możemy także rozmawiać w grupie, a także przesyłać sobie zdjęcia. Po doładowaniu specjalnego konta, komunikator umożliwi nam także dzwonienie na nr. komórkowe i stacjonarne.

Hangoutsy rozpoznają kontakty konta Google, pozwalają na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP (w tym przypadku tylko rozmowy tekstowe). Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push). W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+. Hangouts pozwala nam również dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, cena połączenia jest dostępna na stronach Googla oraz po wybraniu nr. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań433
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Hangouts ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)