MacOSMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoHarmony
Harmony ikona

Harmony0.9.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Harmony to odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu za pomocą jednej aplikacji uruchomimy swoje biblioteki zapisane w rozmaitych usługach streamingowych oraz na dysku twardym komputera.

Narzędzie obsługuje najpopularniejsze serwisy dostarczające cyfrową muzykę, w tym przede wszystkim Google Play Music, YouTube, Spotify, SoundCloud oraz Hype Machine. Co ważne, poszczególne operacje wykonywane za pomocą Harmony synchronizują się natychmiast ze wspomnianymi usługami.

Harmony pozwala na zmodyfikowanie wyglądu głównego okna aplikacji poprzez zastosowanie wielu skórek (część z nich jest dostępna od razu po pobraniu narzędzia, inne można ściągnąć w ramach bezpłatnych dodatków). Całość charakteryzuje się nowoczesnym, przyjemnym dla oka interfejsem użytkownika, który jest czytelny niezależnie od wybranego wariantu graficznego.

Należy również odnotować, że program Harmony umożliwia korzystanie ze skrótów klawiaturowych i przycisków multimedialnych, co sprawia, że jednym przyciskiem możemy zatrzymać utwór, wybrać kolejną piosenkę lub cofnąć się do poprzedniego nagrania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentvincelwt
Liczba pobrań72
Data aktualizacji11 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Harmony ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)