bEgSgQBN

Harry Potter and the Goblet of Fire

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiHarry Potter and the Goblet of Fire
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Harry Potter and the Goblet of Fire to jedna z tych bardziej udanych komputerowych adaptacji filmu o przygodach znanego młodego czarodzieja, które z kolei oparto na niezwykle popularnych książkach. Electronic Arts włożyło sporo pracy w to, aby produkt nie był odbierany jako zwyczajny, czyli słaby projekt na licencji, lecz faktycznie dawał radość, zwłaszcza młodszym fanom PC. Ostatecznie sztuka udała się twórcom nieźle.

bEgSgQBP

Mamy do czynienia z grą akcji z kamerą ukazującą wydarzenia pod pewnym kątem. Sterujemy wybraną postacią, oczywiście z Harrym, Hermioną albo Ronem do wyboru, którą biegamy po dość szczegółowo wykonanych obszarach. Projektanci zadbali, aby w tle zawsze coś się działo i komputerowcy mieli wrażenie znajdowania się w centrum znacznie większego oraz ważniejszego świata. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć magii.

Różnorakie zaklęcia przypisane zostały pod odpowiednie klawisze, co pozwala mieszać opcje ofensywne i defensywne. Ciekawym urozmaiceniem jest łączenie mocy poszczególnych bohaterów, aby wspólnymi siłami przykładowo przesunąć wielki głaz. Współpraca przy używaniu różdżek przydaje się także naturalnie w momencie, kiedy nasze postacie okrążą wrogowie i należałoby jak najszybciej przetrzebić ich szeregi.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Harry Potter and the Goblet of Fire nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań623
Data aktualizacji23 lut 2016
Rozmiar pliku136.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSgQCu
bEgSgQCL