WindowsGryAkcja i strzelankiHarry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Harry Potter and the Goblet of Fire to jedna z tych bardziej udanych komputerowych adaptacji filmu o przygodach znanego młodego czarodzieja, które z kolei oparto na niezwykle popularnych książkach. Electronic Arts włożyło sporo pracy w to, aby produkt nie był odbierany jako zwyczajny, czyli słaby projekt na licencji, lecz faktycznie dawał radość, zwłaszcza młodszym fanom PC. Ostatecznie sztuka udała się twórcom nieźle.

Mamy do czynienia z grą akcji z kamerą ukazującą wydarzenia pod pewnym kątem. Sterujemy wybraną postacią, oczywiście z Harrym, Hermioną albo Ronem do wyboru, którą biegamy po dość szczegółowo wykonanych obszarach. Projektanci zadbali, aby w tle zawsze coś się działo i komputerowcy mieli wrażenie znajdowania się w centrum znacznie większego oraz ważniejszego świata. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć magii.

Różnorakie zaklęcia przypisane zostały pod odpowiednie klawisze, co pozwala mieszać opcje ofensywne i defensywne. Ciekawym urozmaiceniem jest łączenie mocy poszczególnych bohaterów, aby wspólnymi siłami przykładowo przesunąć wielki głaz. Współpraca przy używaniu różdżek przydaje się także naturalnie w momencie, kiedy nasze postacie okrążą wrogowie i należałoby jak najszybciej przetrzebić ich szeregi.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań662
Data aktualizacji23 lut 2016
Rozmiar pliku136.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)