WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweHasleo Disk Clone
Hasleo Disk Clone ikona

Hasleo Disk Clone3.8.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Hasleo Disk Clone
  • Hasleo Disk Clone
  • Hasleo Disk Clone

Hasleo Disk Clone to bezpłatne narzędzie przeznaczone do migrowania i klonowania dysków. Dzięki niemu z łatwością przeniesiemy system Windows wraz z oprogramowaniem na nowy nośnik danych, bez konieczności reinstalacji środowiska operacyjnego.

Narzędzie umożliwia przeprowadzenie procesu klonowania w trybie sektor-po-sektorze, co oznacza, że użytkownik otrzymuje idealną kopie danych na nowym magazynie danych. Takie rozwiązanie pozwoli przenieść system operacyjny wraz z zainstalowanymi programami i grami ze standardowego dysku twardego na dysk SSD. Olbrzymim atutem Hasleo Disk Clone jest prosta obsługa, która opiera się na czytelnym kreatorze oraz duża szybkość i skuteczność działania.

Hasleo Disk Clone wspiera najpopularniejsze typy dysków twardych, pozwala na konwersję MBR do GPT lub GPT do MBR w trakcie klonowania, a także utworzenie nośnika ratunkowego Windows PE.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań885
Data aktualizacji16 lis 2023
Rozmiar pliku26.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Hasleo Disk Clone ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)