HBO GO: awaria. Użytkownicy nie mogą oglądać seriali i filmów

Strona głównaHBO GO: awaria. Użytkownicy nie mogą oglądać seriali i filmów
02.01.2021 13:14
fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński
fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński

Nowy rok zaczyna się nie najweselej dla fanów filmów i seriali. HBO Polska właśnie ogłosiło, że zmaga się z awarią usług. Mowa tutaj o serwisie HBO GO, dostępnym na telewizorach, komputerach i smartfonach.

bEJRDFSd

O godzinie 12:09 polski oddział HBO opublikował następujący komunikat na swojej stronie na Facebooku: "Status serwisu HBO GO: W tej chwili odnotowujemy problemy techniczne. Część użytkowników może mieć trudności z korzystaniem z naszego serwisu. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu."

Redakcja dobrychprogramów sprawdziła sytuacją ne telewizorze LG OLED z systemem WebOS i na Android TV na przystawce Nvidia Shield TV. Przetestowaliśmy również zachowanie serwisu na komputerze i przeglądarce internetowej. Nie odnotowaliśmy żadnych problemów, aczkolwiek to nie znaczy, że ich nie ma. Część osób może doświadczyć braku dostępu do usług.

Wg strony downdetector, najwięcej usterek użytkownicy zgłaszali 2 stycznia 2020 r. między godziną 10:00 a 11:00.

bEJRDFSf

Gdy polski oddział HBO całkowicie usunie awarie, wpis ten zostanie zaktualizowany.

[frame]Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJRDFTb