HCFR Colorimeter3.5.1.4

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaHCFR Colorimeter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HCFR Colorimeter to rozbudowane narzędzie przeznaczone do kalibracji wszelakiego rodzaju monitorów oraz projektorów. Umożliwia bardzo dokładne manipulowanie wieloma atrybutami wyświetlanego obrazu, dając tym samym możliwość precyzyjnego ustawienia jak najlepszej jakości obrazu, który wyświetlony może być przy użyciu danego urządzenia.

Program z pewnością nie jest kierowany do początkujących użytkowników, którzy mogliby pogubić się wśród dużej ilości funkcji oferowanych w jego obrębie. W odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań HCFR Colorimeter dysponuje narzędziami do kalibracji i zarządzania nawet najdrobniejszymi atrybutami obrazu jak korekcja gamma i kolorów. Program wspiera specjalistyczne czujniki do pomiaru kolorów, jednak gdy nim nie dysponujemy aplikacja sama nam go zasymuluje.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHCFR Project
Liczba pobrań4 478
Data aktualizacji7 mar 2018
Rozmiar pliku97.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)