HDD Health4.2.0.112

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaHDD Health
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program do bieżącego monitorowania kondycji dysków twardych. HDD Health wykorzystuje technologię S.M.A.R.T. wbudowaną w nowsze dyski twarde w celu przewidzenia zbliżających się uszkodzeń. Na bieżąco informuje też o przekroczeniu temperatury krytycznej dysku (wartość tą można modyfikować). Pozwala też na generowanie różnego rodzaju powiadomień i logowanie zdarzeń.

Oprócz funkcji diagnostycznych program oferuje również uzyskanie całego szeregu informacji o dysku (dokładny model, nr seryjny, firmware, tryb pracy i wiele innych bardzo szczegółowych danych). W stosunku do podobnego i popularniejszego HDDlife oferuje dużo więcej funkcji nie posiada jednak polskojęzycznego interfejsu.

Uwaga!

Udostępniana, najnowsza wersja programu HDD Health ma teoretycznie status "beta", co oznacza, że program ten jest jeszcze w trakcie testów i potencjalnie mogą występować błędy w jego funkcjonowaniu. Zgodnie z polityką vortalu dobreprogramy nie publikujemy na swoich łamach programów będących w trakcie beta-testów. Wyjątkowo jednak odstępujemy w tym przypadku od tej zasady ze względu na wielokrotne prośby Czytelników o opublikowanie tego typu narzędzia, stablilne działanie udostępnianej na łamach vortalu wersji 2.1 build 159, a także fakt nie wydawania przez autora, od dłuższego już czasu, kolejnych wersji programu.

Udostępnij
HDD Health 4.2.0.112wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.07 ocen
Twoja ocena
ProducentPANTERASoft
Liczba pobrań199 142
Data aktualizacji25 lut 2013
Rozmiar pliku4.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)