bEDhWSwl

HDR Darkroom 31.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDR Darkroom 3 to oprogramowanie graficzne do tworzenia obrazów HDR w systemach Windows oraz Mac OS. Oferuje ono wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające tworzyć efektowne zdjęcia nawet początkującym użytkownikom, nieposiadającym specjalistycznej wiedzy.

bEDhWSwn

Praca z narzędziem odbywa się przy użyciu prostego, ale estetycznego interfejsu graficznego oraz całej palety stylów. To właśnie za pośrednictwem tych ostatnich możliwe jest kreowanie obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym. Na podstawie podstawowych parametrów fotografii możemy nakładać na nią najciekawsze naszym zdaniem style, których odpowiednie ustawienie różnych atrybutów pozwala osiągnąć realistyczne ujęcie kadru, tak jakbyśmy obserwowali je w rzeczywistości. Program daje oczywiście bardziej zaawansowanym użytkownikom możliwość manipulowaniem konfiguracją poszczególnych stylów.

HDR Darkroom 3 stworzony został z myślą o kreowaniu obrazów HDR zarówno ze zbioru zdjęć tego samego kadru (z różnymi ustawieniami ekspozycji), jak również pojedynczych fotografii. Z pewnością efekty końcowe okażą się lepsze w przypadku kiedy dysponujemy kilkoma zdjęciami. Korzystając z programu wykadrujemy nasze fotografie oraz obrócimy je o zadany kąt. Na każdym etapie pracy z aplikacją oferowany jest podgląd zmian w czasie rzeczywistym i opcja ich porównywania z oryginałem.

Pod maską HDR Darkroom 3 zastosowano nowatorską technologię lokalnego/globalnego mapowania tonów oraz zaawansowany mechanizm redukcji tzw. "duszków". Na uwagę zasługuje również technologia wyrównywania, pozwalająca skorygować "poruszenia" aparatu w czasie wykonywania zdjęcia. Aplikacja umożliwia pracę z wieloma plikami graficznymi w trybie wsadowym oraz obsługuje pliki RAW tworzone przez ponad 150 modeli aparatów takich marek jak Canon, Nikon, Sony, Olympus i Panasonic.

Uwaga!

  • Wersja testowa HDR Darkroom 3 nakłada na pliki wyjściowe znak wodny z nazwą programu.
Udostępnij
HDR Darkroom 3 1.1.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań518
Data aktualizacji6 wrz 2015
Rozmiar pliku52.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDhWSxj