bEpNeRWZ
HDRengine ikona

HDRengine1.1.400.429

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

HDRengine to bardzo proste, ale oferujące duże możliwości narzędzie do tworzenia obrazów HDR. Jego olbrzymią zaletą jest szybkość działania, pozwalająca wygenerować gotowy obraz o wysokiej rozpiętości tonalnej w zaledwie kilka sekund.

bEpNeRXb

Program na podstawie zbioru kilku zdjęć tego samego kadru, wykonanych z różnymi wartościami ekspozycji (EV), generuje obraz HDR realistycznie odzwierciedlający fotografowany obiekt, widok itp. Taki obraz charakteryzuje się własnościami (jasności, kontrastu, nasycenia i barw) zbliżonymi do tych rejestrowanych przez ludzkie oko. Efekty pracy z narzędziem śledzone mogą być w czasie rzeczywistym.

Z racji oferowanych funkcji i narzędzi, a także sposobu ich obsługi HDRengine doskonale nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak również profesjonalnych grafików. Pozwala on na ręczne manipulowanie ustawieniami i korzystanie z gotowych, predefiniowanych konfiguracji. W obu przypadkach i nawet z wykorzystaniem pojedynczych fotografii efekt wyjściowy powinien być na zadowalającym poziomie.

HDRengine wyposażony został w funkcję linii czasu, pozwalająca przeglądać wprowadzane na każdym etapie obróbki zmiany. Prezentowane one mogą być również jako animacja. Narzędzie obsługuje ponad 380 formatów plików RAW.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentOloneo SAS
Liczba pobrań658
Data aktualizacji29 lip 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
HDRengine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNeRXX