WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweHDShredder
HDShredder ikona

HDShredder6.0.0d Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDShredder Free to darmowe narzędzie do trwałego (na poziomie fizycznym) usuwania danych zapisanych na dyskach twardych lub innych nośnikach.

Za pomocą tej aplikacji usuniemy wszystkie pliki na danym nośniku lub jedynie uprzednio wybrane dane znajdujące się np. na danej partycji. Program zawiera dodatkową opcję, dzięki której użytkownik może usunąć wybrane foldery lub pojedyncze dokumenty zgodnie z międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa.

Warto dodać, że HDShredder Free zawiera trzy tryby kasowania danych: szybki, średni oraz wysoce bezpieczny (w przypadku pierwszej opcji usunięcie plików odbywa się najszybciej, ale jest znacznie mniej skuteczne niż w ostatnim z wariantów).

HDShredder Free skierowane jest do osób, które chcą usunąć posiadane dokumenty raz na zawsze (np. sprzedając twardy dysk lub cały komputer). Po skorzystaniu z tego programu nie ma możliwości przywrócenia utraconych danych za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań614
Data aktualizacji18 paź 2021
Rozmiar pliku86.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HDShredder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)