He-Man and the Masters of the Universe

WindowsGryBijatykiHe-Man and the Masters of the Universe
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wraz z upływem lat coraz to nowsze kreskówki przyciągały dzieci do telewizorów, ale starsi gracze na pewno pamiętają oryginalnego He-Mana, osiłka, któremu pradawny miecz dawał moc. Wraz z przyjaciółmi przeciwstawiał się on knowaniom niecnego Szkieletora. Niezależni deweloperzy także za nimi tęsknili i stąd wziął się pomysł na grę z lekko podupadłego gatunku bijatyk. Darmowy projekt po prostu trzeba sprawdzić.

Postacie oraz animacje wyglądają, jakby zostały żywcem wyciągnięte z telewizyjnego oryginału, ale wszystko rozrysowano od podstaw. Główny tryb zabawy to wskazywanie miejsc zapalnych na mapie Eternii i ruszanie tam, zazwyczaj w celu wyeliminowania wszystkich przeciwników. Są jednak także zadania niestandardowe, jak na przykład mknięcie na grzbiecie tygrysa Cringera. Bawić się można nawet w 4 graczy naraz.

Poza tym nie zabrakło klasycznego jeden na jeden, czyli walki dwóch postaci. Dostajemy do wyboru wszystkie te, które są także dostępne w trybie kampanii. Jest Zbrojny Mąż, Czarodziejka, Orko, Taran czy Wiedźma. Można wypróbować ciosy specjalne, by potem łatwiej było je wyprowadzać w trybie głównym. Projekt zachwyca oprawą graficzną, a do tego jest stale rozwijany przy współpracy z fanami kreskówki.

Udostępnij
He-Man and the Masters of the Universe nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentbWWd
Liczba pobrań178
Data aktualizacji8 mar 2016
Rozmiar pliku143.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)