iOSZdrowie i aktywnośćTreningHeadspace: Guided Meditation
Headspace: Guided Meditation ikona

Headspace: Guided Meditation

Headspace to aplikacja pomagająca pokonać stres za pomocą medytacji. Poświęcając na ćwiczenia tylko kilka minut dziennie można odzyskać równowagę, poprawić jakość snu i pozbyć się problemów z zasypianiem.

W aplikacji znajdziemy setki programów medytacyjnych z muzyką i lektorem, podzielonych tematycznie. Są tu ćwiczenia ułatwiające zasypianie, muzyka do snu, sesje poprawiające skupienie albo ogólną kondycję intelektualną, zarówno dłuższe, jak i 2-3 minutowe, które z powodzeniem można uruchamiać w przerwach w pracy. Nie zabrakło Mindful moments – ćwiczeń pozwalających wrócić do rzeczywistości. Warto też zwrócić uwagę na sesje awaryjne, przeznaczone do radzenia sobie z silnym stresem, atakami paniki lub chronicznym niepokojem.

Aplikacja integruje się z Apple Health i zapisuje czas ćwiczeń w dzienniku, można też śledzić czas medytacji bez pomocy systemu Apple'a. Ponadto można zaprosić do medytacji znajomych i rodzinę – nawet dzieci, dla których przygotowane zostały specjalne programy. Podczas medytacji na ekranie smartfonu pokazane zostaną specyficzne animacje.

Narrację prowadzi Andy Puddicombe, były buddyjski mnich, który po 10 latach nauki w Indiach, Nepalu, Tajlandii, Australii i Rosji został nauczycielem medytacji, a następnie założył Headspace.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHeadspace
Liczba pobrań81
Data aktualizacji25 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Headspace: Guided Meditation ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)