MacOSGryPlatformoweHedgewars
Hedgewars ikona

Hedgewars1.0.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hedgewars jest dostępną bezpłatnie grą opartą na bardzo znanej serii Worms. Tutaj jednak robaki zostają zastąpione przez oddziały kolorowych jeży. Dwuwymiarowa grafika może przynieść uczucie nostalgii osobom, które grały w pierwsze wersje Worms.

Podczas rozgrywki dowodzimy drużyną jeży. Celem gry jest pokierowanie oddziałem tak, aby jak najszybciej wyeliminowała drużynę przeciwnika. W trakcie swojej tury musimy wybrać jednego jeża, którym będziemy się przemieszczać oraz broń, której zamierzamy użyć. Mamy bardzo szeroki wybór pomiędzy różnymi rodzajami broni. Swoje jeże możemy uzbroić w miotacze ognia, bomby rozpryskowe lub dynamit, ale w naszym arsenale znajdą się również zwykłe kije baseballowe. Ruchy jeży mogą być ograniczone tym jak zbudowana jest mapa, ale dzięki linom i spadochronom mogą przemieszczać się w mniej dostępne strefy. Podobnie jak w serii Worms, w trakcie gry otoczenie może ulec zniszczeniu.

W Hedgewars można grać w trybie jednoosobowym lub rozegrać rundę przez Internet. W grze znajduje się samouczek, który pomaga z nam poszczególnymi problemami i zagadnieniami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań109
Data aktualizacji21 paź 2019
Rozmiar pliku176.80 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Hedgewars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)