WindowsGryRPG i MMOHero Plus

Hero Plus

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fabuła Hero Plus nawiązuje do legendy, której główny bohater Qin Shi Huangdi (znany również jako Qin Shi Huang) posiadał wielki skarb, który postanowił ukryć na terytorium Chin. Skarbem od zawsze chciało zawładnąć Dwanaście Demonów. W końcu napadły one na starożytne Chiny i siejąc spustoszenie i terror weszły w posiadanie upragnionej zdobyczy. Na szczęście znalazł się ktoś, komu nie zabrakło odwagi, by się im przeciwstawić. Tajemniczy bohater uwięził Demony, ale niestety w jakiś czas po tym wydarzeniu, Dwanaście Demonów wydostało się z pułapki, a ich pogromca został zamordowany. Ład na świecie może teraz zaprowadzić tylko wielki wojownik, którego powołano do życia.

Na początku zabawy gracz wybiera jedną z czterech dostępnych postaci (The Ruthless Blade, Overseer of the Sky, The Elegant Mystic lub Piercing Eye), a następnie przypisuje jej konkretny status społeczny (Warrior, Hunter, Physician lub Assassin). Każda postać posiada specjalne moce kreujące indywidualność każdej z nich (przeskakiwanie przez wysokie przeszkody, chodzenie po wodzie czy różnorodny charakter uzbrojenia). Wraz z upływem czasu każda z postaci nabywa coraz większe doświadczenie, zdolności oraz nowe umiejętności. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor: PentiumIII 800MHz Pamięć RAM: 256MB Karta graficzna: GeForce 2MX DirectX: 9.0 Wolne miejsce na dysku: 2GB Uwaga! Przed rozpoczęciem gry w Hero Plus należy założyć konto na stronie producenta.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 737
Data aktualizacji20 paź 2010
Rozmiar pliku1583.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)