WindowsGryZręcznościoweHeroes in the Sky

Heroes in the Sky1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Heroes in the Sky to darmowa gra dla wielbicieli podniebnych starć z udziałem historycznych samolotów pochodzących z czasów II Wojny Światowej. Tytuł stanowi świetną propozycję dla tych, którzy niekoniecznie preferują typowo symulacyjne podejście do zabawy.

Fanom gatunku przyjdzie tutaj brać udział w bitwach inspirowanych faktycznymi wydarzeniami z czasów wieloletniego konfliktu lecz w dużo bardziej zręcznościowym ujęciu. Zmierzą się oni z pilotami z całego świata zarówno indywidualnie, jak również wchodząc w skład zaprzyjaźnionej eskadry przyjaciół.

Tytuł oferuje ponadto tryb kampanii czyli zestaw misji dla samotnych wilków przestworzy. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam również odblokowywać wyposażenie, zdobywać specjalne umiejętności, doświadczenie oraz pozyskiwać gotówkę na konkretne ulepszenia.

Po każdej misji możemy dodatkowo wzbogacić się o specjalne schematy rozbudowy czy chociażby części zamienne, dzięki którym będziemy w stanie zwiększyć możliwości bojowe swojej ulubionej jednostki. Podręczny sklep również posiada niemałą ofertę, w której znajdą się też akcesoria dla chcących za nie zapłacić faktyczną gotówką. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty na tzw. „czarnym rynku”, gdzie kupuje się części dosłownie w ciemno.

Mimo, iż tytuł przedstawia głównie zręcznościowe podejście do zabawy, to i tak powinien stanowić on ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników symulatorów oraz amatorów wydarzeń z lat II Wojny Światowej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGAMEUS
Liczba pobrań2 501
Data aktualizacji27 gru 2013
Rozmiar pliku1976.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)