HEY Email

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HEY Mail to nowe podejście do poczty od twórców z firmy Basecamp. Własna infrastruktura, webmail oraz pełna dostępność w systemach Windows, MacOS, Android i iOS. Program stawia na prywatność i bezpieczeństwo i tym samym skutecznie stawia czoła takim gigantom jak Outlook i Gmail.

Poczta HEY pozbawiona jest reklam a twórcy informują, że nasze dane są bezpieczne. Posiada wbudowany dwuetapowy filtr antyspamowy, ten wbudowany, systemowy i prywatny, który możemy dowolnie modyfikować.

Głównym narzędziem jest Imbox, czyli miejsce, w którym to użytkownik decyduje, czy dana wiadomość jest dla niego ważna, a nadawca jest bezpieczny. Wystarczy jedni kliknięcie i wiadomości, których nie chcemy, już nigdy więcej nie pojawią się w naszej skrzynce odbiorczej.

Jak zapewniają sami twórcy, nie ma bezpłatnej poczty. Tam gdzie nie ma opłat, tam walutą są nasze maile i prywatne dane. HEY Mail jest płatny, jednorazowa opłata na rok to 99 USD. Dostępna jest też wersja testowa na okres 14 dni.

Udostępnij
HEY Email nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBasecamp
Liczba pobrań4
Data aktualizacji17 lut 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)