MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailHEY Email

HEY Email

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HEY Mail to nowe podejście do poczty od twórców z firmy Basecamp. Własna infrastruktura, webmail oraz pełna dostępność w systemach Windows, MacOS, Android i iOS. Program stawia na prywatność i bezpieczeństwo i tym samym skutecznie stawia czoła takim gigantom jak Outlook i Gmail.

Poczta HEY pozbawiona jest reklam a twórcy informują, że nasze dane są bezpieczne. Posiada wbudowany dwuetapowy filtr antyspamowy, ten wbudowany, systemowy i prywatny, który możemy dowolnie modyfikować.

Głównym narzędziem jest Imbox, czyli miejsce, w którym to użytkownik decyduje, czy dana wiadomość jest dla niego ważna, a nadawca jest bezpieczny. Wystarczy jedni kliknięcie i wiadomości, których nie chcemy, już nigdy więcej nie pojawią się w naszej skrzynce odbiorczej.

Jak zapewniają sami twórcy, nie ma bezpłatnej poczty. Tam gdzie nie ma opłat, tam walutą są nasze maile i prywatne dane. HEY Mail jest płatny, jednorazowa opłata na rok to 99 USD. Dostępna jest też wersja testowa na okres 14 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBasecamp
Liczba pobrań9
Data aktualizacji17 lut 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)