WindowsGryAkcja i strzelankiHidden and Dangerous Deluxe 1.51

Hidden and Dangerous Deluxe 1.51

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hidden and Dangerous Deluxe to taktyczna gra akcji, której fabuła osadzona została w realiach II wojny światowej. Historia zaczyna się w 1941 roku i trwa w zasadzie do końca wojny w 1945.

W grze przejmujemy kontrolę nad czterema żołnierzami, którzy uszli z życiem z zestrzelonego nad terytorium wroga samolotu i przystępujemy do działań bojowych na terenach okupowanych przez III Rzeszę. Hidden and Dangerous Deluxe podzielona została na 6 kampanii z czego każda ma miejsce w innej części Europy. Włochy, Niemcy, dawna Jugosławia czy czeska Praga, to miejsca, w których przyjdzie nam uczestniczyć w 23 unikalnych misjach.

W celu przystąpienia do rozgrywki dokonujemy selekcji 8 wojowników, nie koniecznie żołnierzy, których będziemy w późniejszym czasie wykorzystywać przy realizacji konkretnych zadań. Każdy z nich ma swoją historię, doświadczenie oraz indywidualne umiejętności. Następnie przechodzimy do arsenału, gdzie dozbrajamy naszych wybrańców. Po następnym kroku jakim jest wybór misji organizujemy ostateczną, czteroosobową drużynę, która naszym zdaniem najlepiej poradzi sobie z postawionym przed nami zadaniem. Jeśli zaś nie jesteśmy do końca pewni swoich wyborów zawsze możemy skorzystać z opcji "Autosetup", dzięki której komputer w naszym imieniu przygotuje gotowy do działań zespół.

Hidden and Dangerous Deluxe przedstawia bardzo ciekawą i wciągającą fabułę, a także dopracowane środowisko gry cechujące się dużym realizmem, zarówno jeśli chodzi o sposoby posługiwania się bronią jak i środki lokomocji, z którymi możemy zetknąć się w trakcie rozgrywki. Gra przedstawia stosunkowo wysoki poziom trudności i niejednokrotnie wymaga od gracza sprytu i umiejętności myślenia strategicznego. Mimo, iż tytuł nie należy do najświeższych powinien stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich amatorów wydarzeń z lat II Wojny Światowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań9 614
Data aktualizacji20 maj 2011
Rozmiar pliku264.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)