WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweHide From Uninstall List
Hide From Uninstall List ikona

Hide From Uninstall List1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Hide From Uninstall List to niewielka aplikacja, dzięki której ukryjemy wybrane oprogramowanie na liście w sekcji i 'Programy i funkcje' (wcześniej 'Dodaj lub usuń programy') w systemach operacyjnych Windows.

Narzędzie nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Po uruchomieniu Hide From Uninstall List wyświetlane jest zestawienie w formie listy wszelakiego zainstalowanego na komputerze oprogramowania czy gier. Każdą z dostępnych na nim pozycji można łatwo ukryć aby np. nie ujawniać danej aplikacji innym użytkownikom komputera lub uniemożliwić jej odinstalowanie. Narzędzie przyda się również gdy jakiś program został poprawnie odinstalowany a nadal widnieje na liście zainstalowanych na komputerze składników. Co istotne, opisywana operacja ukrywania jest w pełni odwracalna.

Hide From Uninstall List udostępnione zostało w formie przenośnej (tzw. portable) i do poprawnego działania nie wymaga instalacji w środowisku operacyjnym.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSordum
Liczba pobrań536
Data aktualizacji3 sty 2019
Rozmiar pliku0.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Hide From Uninstall List ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)