HiSuite ikona

HiSuite11.0.0.510

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

HiSuite to program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci urządzenia przenośnego Huawei z systemem operacyjnym Android i optymalizacji jego działania, co pozwala na zwiększenie wydajności smartfona lub tabletu. Aplikacja doskonale współpracuje również z urządzeniami innych producentów.

Za sprawą HiSite użytkownik może bardzo łatwo zarządzać kontaktami, wiadomościami, zdjęciami (ustawianie tapety), wideo, programami na urządzeniu z Androidem bezpośrednio z komputera wyposażonego w system Windows. Opisywana aplikacja oferuje także funkcję tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu użytkownik w razie utraty danych może je przywrócić w dowolnym momencie.

HiSuite jest narzędziem, którym powinni zainteresować się także użytkownicy, chcący przeprowadzić szybką aktualizację swojego urządzenia z Androidem. Program oferuje możliwość zainstalowania nowej wersji sytemu w kilku krokach. Możliwe jest także aktualizowanie poszczególnych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia.

Udostępnij
HiSuite 11.0.0.510wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.67 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań120 482
Data aktualizacji19 sty 2021
Rozmiar pliku47.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HiSuite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)