AndroidGryLogiczne i karcianeHitman GO
Hitman GO ikona

Hitman GO1.13.276874

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hitman GO to nietypowa produkcja mobilna wzorowana na serii gier Hitman. Tutaj również wcielamy się w płatnego zabójcę, jednak rozgrywka znacznie odbiega od tej jaką znamy z komputerowo-konsolowych tytułów.

Hitman GO to tak naprawdę gra logiczna w formie gry planszowej. Poszczególne kampanie przedstawione są jako pudełek z figurkami. Zawarte w nich misje rozmieszczono na planszy, którą przemierzamy według wyznaczonych nam linii. Podobnie wygląda mechanika samych zadań.

Każda misja to oddzielne pole walki. Zanim przystąpimy do działania, powinniśmy zapoznać się z wyznaczonymi nam zadaniami. Wśród nich znajdziemy takie cele jak eliminacja wszystkich na planszy, dotarcie do celu nie przekraczając wyznaczonej ilości ruchów, wykonanie misji bez zabijania itp. Czasem zadania wykluczają się, wtedy jednak możemy wykonać misję ponownie.

Rozgrywka przypomina już wspomnianą mieszankę gier logicznych i planszowych. Kierując naszym bohaterem po wyznaczonych liniach musimy unikać przeszkód i przeciwników. Ci ostatni są dla nas groźni w momencie gdy są odwróceni w stronę, z której nadchodzimy. Aby odwrócić ich uwagę, bądź też ściągnąć w inne miejsce, możemy skorzystać z umieszczonych na planszach pomocy. Im dalej w las tym zagadki są coraz trudniejsze, a na sukces składa się więcej elementów.

Koleje pudełka są odblokowywane po zdobyciu określonej ilości punktów. Możemy też przyśpieszyć ten proces za pomocą mikropłatności. Część z kampanii wzorowana jest na wybranych tytułach z serii Hitman. W razie problemów, możemy również skorzystać z kilku darmowych podpowiedzi.

Hitman GO to świetny przykład tego, jak stworzyć dobrą, grywalną grę mobilną, która pomimo zmiany zasad rozgrywki nie traci ducha pierwowzoru.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań350
Data aktualizacji6 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Hitman GO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)