Hitman GO: dobra propozycja na weekend w świetnej cenie

Hitman GO: dobra propozycja na weekend w świetnej cenie05.06.2015 20:40
Hitman GO: dobra propozycja na weekend w świetnej cenie
Paweł Piskurewicz

Hitman GO to kolejny tytuł z serii o płatnym zabójcy. Choć główny bohater pozostaje ten sam, to mobilny charakter gry zmienia prawie całą rozgrywkę. Pomimo to udaje się jej utrzymać klimat i ducha serii. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej poznać to teraz jest ku temu dobra okazja. Tytuł doczekał się sporej przeceny w wersji dla Androida, iOS i Windows Phone.

Hitman GO to tak naprawdę gra logiczna w formie gry planszowej. Poszczególne kampanie przedstawione są jako pudełka z figurkami. Każda misja to oddzielne pole walki. Zanim przystąpimy do działania, powinniśmy zapoznać się z wyznaczonymi nam zadaniami. Wśród nich znajdziemy takie cele jak eliminacja wszystkich na planszy, dotarcie do celu nie przekraczając wyznaczonej ilości ruchów, wykonanie misji bez zabijania, zebranie konkretnego przedmiotu itp. Czasem zadania wykluczają się, wtedy jednak możemy wykonać misję ponownie.

Hitman GO - Launch Trailer

Rozgrywka przypomina już wspomnianą mieszankę gier logicznych i planszowych. Kierując naszym bohaterem po wyznaczonych liniach musimy unikać przeszkód i przeciwników. Aby odwrócić ich uwagę, bądź też ściągnąć w inne miejsce, możemy skorzystać z umieszczonych na planszach pomocy. Zabawie towarzyszy mechanizm turowy. Każdy nasz ruch to następna tura i ewentualny ruch jednostek przeciwnika. Wraz z wykonywaniem misjami przybywa przeszkód, pomocy i innych interaktywnych elementów planszy.

350137442202183617

Koleje pudełka są odblokowywane po zdobyciu określonej ilości punktów. Możemy też przyśpieszyć ten proces za pomocą mikropłatności. Za dodatkową opłatą możemy także dokupić podpowiedzi, które wskażą krok po kroku jak wykonać daną misję pod kątem wybranego zadania. Tak więc choć mamy mikropłatności są one całkowicie nieinwazyjne. Płacąc za grą otrzymujemy pełnoprawny produkt.

350137442202314689

A cena przy okazji promocji jest bardzo przystępna. W przypadku wersji dla Androida przyjdzie nam zapłacić 5,52 zł, za edycję dla iOS 0,99 euro, a uniwersalna aplikacja dla Windows Phone i Windows 8 to jedyne 4,50 zł. W przypadku tej ostatniej ważne aby zakupić ją z poziomu telefonu, bo w sklepie desktopowym wciąż widnieje stara cena. Mechanizm rozgrywki Hitmana GO sprawdza się idealnie na ekranach urządzeń mobilnych, a ilość misji zapewnia zabawę na naprawdę długo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (13)