bDZsEQZN
HitmanPro ikona

HitmanPro3.8.16 Build 310

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HitmanPro (dawniej Hitman Pro) to skaner przeznaczony do sprawdzania czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie w tym wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

bDZsEQZP

Program funkcjonuje w oparciu o model chmury skanując komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizując potencjalne zagrożenia online za pomocą silników takich aplikacji jak Bitdefender i Kaspersky. HitmanPro korzysta również z zaawansowanych technologi detekcji szkodliwego oprogramowania poprzez nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

HitmanPro uważany jest przez wielu za jedno z najlepszych uzupełnień programu antywirusowego. Co istotne, program w przypadku braku dostępu do Internetu pozwala na identyfikację zagrożeń za pomocą wbudowanego skanera behawioralnego.

Narzędzie pozwala również na korzystanie z usługi VirusTotal, która analizuje podejrzane pliki oraz adresy URL i umożliwia identyfikację wirusów, robaków, trojanów i wielu innych rodzajów szkodliwego oprogramowania online. Aby z niej korzystać należy zarejestrować się w serwisie VirusTotal by otrzymać klucz API do usługi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
HitmanPro 3.8.16 Build 310wersja stabilna (32-bit)
HitmanPro 3.8.16 Build 310wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.8236 ocen
ProducentSophos Ltd.
Liczba pobrań120 179
Data aktualizacji4 gru 2019
Rozmiar pliku10.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
HitmanPro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZsERau
bDZsERaL