Hity na zimę: premiery XCOM 2 oraz Deus Ex: Mankind Divided w lutym

Hity na zimę: premiery XCOM 2 oraz Deus Ex: Mankind Divided w lutym

Hity na zimę: premiery XCOM 2 oraz Deus Ex: Mankind Divided w lutym
31.08.2015 16:08

Okres okołogwiazdkowy pełny będzie potencjalnych hitów, co już zaczęli dostrzegać oraz rozważać producenci jeszcze szlifujący swoje najnowsze gry. Dwa wyczekiwane dzieła postanowiły nieco poczekać, aby w dużo mniejszym tłumie zaatakować na początku przyszłego roku. Tym samym strategii XCOM 2, a także pełnego akcji projektu Deus Ex: Mankind Divided należy wypatrywać w lutym. Dobrze rozgrzeją graczy zimą.

Obraz

Firaxis Games, które celowało z pociągnięciem historii dzielnego oddziału walczącego z kosmitami w listopad, po miłym przyjęciu wersji prasowych dzieła postanowiło nie śpieszyć się i dać sobie czas na lepsze dopracowanie tytułu. Do 5 lutego, kiedy to pojawi się on w sklepach, deweloperzy mają zamiar domknąć produkt na ostatni guzik. Opóźnienie debiutu o kwartał pozwoli im zrealizować kilka dodatkowych celów, a sprzedaż gry też będzie zimą, na tle innych propozycji, zupełnie inaczej wyglądała.

Deus Ex: Mankind Divided z kolei oddany zostanie w ręce graczy 23 lutego. Żeby namówić fanów cyberpunka do składania wcześniejszych zamówień, ruszyła specjalna akcja z bonusami zależnymi od liczby wstępnie zakupionych egzemplarzy tytułu. W skrócie, im więcej osób zdecyduje się już teraz zainwestować w dalsze przygody zmechanizowanego Adama Jensena, na tym lepsze dodatki w tzw. pre-orderze może liczyć. Chodzi tutaj m.in. o cyfrowy album z grafikami, ścieżkę dźwiękową, dodatkową misję, komiks, opowiadanie czy w końcu opcję zagrania już kilka dni przed premierą.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mankind Divided pojawi się również oczywiście w wersji kolekcjonerskiej. Dopłacając nieco, dostaniemy grę w metalowym pudełku, sporych rozmiarów figurkę głównego bohatera, świetnie wydany album z grafikami, plus wszystko to, co dopiero będą musieli odblokować fani składający wcześniejsze zamówienia. Cena zestawu nie została na razie ujawniona (zwykłą wyceniono w Europie na niecałe 50 euro na PC i 70 dla konsol), ale dla samego Jensena do postawienia na biurko pewnie niejeden szykuje pieniądze...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)