WindowsGryStrategiczneHive Rise

Hive Rise

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hive Rise to wieloosobowa strategia czasu rzeczywistego dająca możliwość rywalizacji z innymi graczami w sieci.

Rozgrywka odbywa się na pustynnych arenach tworzących jedną, dużą mapę gry. Następujące na nich potyczki zbrojne, również te z naszym udziałem, mają stanowić według fabuły urozmaicenie i rozrywkę dla widzów z całego świata. Świata, w którym już od dawna odstąpiono od wszelkich konfliktów wojennych i w którym wreszcie zapanował pokój.

Przed przystąpieniem do gry korzystamy z krótkiego samouczka, który szybko przygotuje nas do dalszych bitew. Każda z nich trwa 10 minut. Przez ten czas mamy za zadanie szybko przygotować odpowiednią infrastrukturę, zazwyczaj w postaci kopalni rudy i rafinerii, następnie wyprodukować odpowiednią do panujących warunków i zadanej misji armię, po czym przystąpić do obrony własnej strefy zwalczając dzielnie wszystkich najeźdźców. Możliwa jest również ekspansja na pola sąsiednie.

Za wszystkie działania ofensywne otrzymujemy określoną liczbę punktów zależną od tego jakim orężem akurat się posługiwaliśmy. Dzięki zwiększanemu dorobkowi punktowemu awansujemy do kolejnych układów, otrzymujemy trofea oraz unowocześniamy własny arsenał.

Tytuł prezentuje przyzwoitą oprawę graficzną oraz dobry podkład dźwiękowy dla efektów wojny. Bez wątpienia irytująca jest muzyka z podpiętego do gry radia internetowego całkowicie nie adekwatna do klimatu gry. Na szczęście można ją łatwo i szybko wyłączyć.

Zgrabne połączenie elementów strategii, zręczności oraz ekonomii, rozbudowany system statystyk, do tego dobre tempo i proste zasady rozgrywki, to niewątpliwie zalety, które sprawią że Hive Rise powinien zainteresować nie tylko fanów gatunku.

Uwaga:

Na stronie projektu dostępna jest również wersja gry dla systemu Linux.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 735
Data aktualizacji14 paź 2011
Rozmiar pliku61.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)