WindowsDomOrganizery osobisteHoliline Reminder
Holiline Reminder ikona

Holiline Reminder3.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Holiline Reminder to bezpłatny terminarz osobisty, który wyświetla powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach na specjalnym pasku na pulpicie systemu Windows. Z powodzeniem wykorzystywany on może być do przypominania użytkownikowi o istotnych dla niego wydarzeniach, rocznicach lub zadaniach do wykonania.

Definiowanie wszystkich wyświetlanych powiadomień odbywa się z poziomu wbudowanych formularzy. Dla każdego typu powiadomień przygotowane zostały inne formularze, zawierające najistotniejsze dla nich informacje. W większości przypadków są to dane tekstowe takie jak data czy nazwa wydarzenia, jednak program pozwala dodawać do powiadomień również fotografie. Wyświetlane są one po najechaniu kursorem myszki na pasek z danym wydarzeniem. Raz utworzoną bazę powiadomień możemy wygodnie wyeksportować i wykorzystać na dowolnej ilości komputerach.

Co istotne, Holiline Reminder wyposażony został w opcje, pozwalające zarządzać wieloma istotnymi z punktu widzenia użytkownika atrybutami działania aplikacji. Możliwe jest m.in. definiowanie prędkości przewijania powiadomień, kroju i koloru czcionki, a także położenia pasku na ekranie komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 062
Data aktualizacji29 cze 2015
Rozmiar pliku7.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Holiline Reminder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)