AndroidDomProjektowanie wnętrz i ogrodówHome Planner for IKEA
Home Planner for IKEA ikona

Home Planner for IKEA1.13.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Home Planner for IKEA to aplikacja, dzięki której na ekranie smartfonu lub tabletu można wykonać projekt umeblowania mieszkania lub domu, a także urządzenia ogrodu.

W aplikacji możemy wykonać modelowanie wnętrza i ogrodu zarówno w widoku 2D, jak też 3D. Program pozwala swobodnie dodawać różne elementy wyposażenia domu z asortymentu sieci IKEA (kanapy, łóżka, pralki, telewizory, zlewy, szafy, ścianki działowe, rośliny ogrodowe i wyposażenie ogrodu, a także wiele innych), przesuwając je po naniesionych przez użytkownika przestrzeniach. Te zaś można dopasować do rzeczywistych wymiarów domu lub mieszkania, korzystając z dostępnych na krańcach wirtualnego pokoju suwaków. Możemy też dodawać piętra. W ten sposób program pozwala bardzo precyzyjnie odwzorować wygląd pomieszczeń lub ogrodu, które zamierzamy urządzić.

Praca nad projektem wnętrz możliwa jest w widoku 2D lub 3D, choć ten ostatni może sprawiać problemy z płynnością pracy na urządzeniach o słabszych parametrach technicznych. W aplikacji znajdziemy też widok Cardboard, za pomocą którego możemy obejrzeć stworzony przez nas projekt za pomocą widoku w 360 stopniach i swobodnie go obracać. Program ma też opcję szybkiego zapisywania projektu w formie zdjęcia, które później możemy udostępnić np. przez e-mail. Teoretycznie można też zapisać wybrane produkty na liście zakupowej na stronie internetowej IKEA. Problem jednak w tym, że aplikacja odsyła do witryny www IKEI w USA i nie pozwala dostosować treści do bieżącej lokalizacji użytkownika.

W wersji bezpłatnej aplikacji brakuje możliwości zapisywania stworzonych projektów. Pozwala ona tylko dokonywać edycji na bieżąco, ale po opuszczeniu programu kompozycja zostanie usunięta. Możliwość zapisywania projektów i grupowania ich w folderach znajdziemy w wersji pełnej aplikacji, która kosztuje ok. 30 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlanner 5D
Liczba pobrań25 425
Data aktualizacji29 paź 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Home Planner for IKEA ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)