bEEeQaIB
Homedale ikona

Homedale1.89

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Homedale to niewielkie narzędzie do wyszukiwania sieci bezprzewodowych Wi-Fi i monitorowania ich siły sygnału. Z powodzeniem posłużyć ono może również jako alternatywa dla systemowego menedżera połączeń.

bEEeQaID

Program po uruchomieniu przeprowadza w czasie rzeczywistym skanowanie pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe i wyświetla na liście wszystkie wykryte punkty dostępowe. Poza informacją o nazwie każdej z nich, znajdziemy tam również dane o sile sygnału, adresie MAC, trybie pracy, częstotliwości czy rodzaju zastosowanych zabezpieczeń. Do dyspozycji użytkownika pozostaje prosta wyszukiwarka, usprawniająca obsługę dużej ilości sieci, a także opcje tworzenia logów z różnymi informacjami oraz nawiązywania połączenia ze wskazanym punktem dostępowym.

Ponadto Homedale prezentuje jako wykres siłę sygnału w czasie (istnieje opcja jego zapisu jako plik graficzny) i pozwala na geolokalizację sieci, z którą jesteśmy aktualnie połączeni. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie, jest gotowe do działania tuż po pobraniu, a jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena:
ProducentThe SZ
Liczba pobrań3 649
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku0.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Homedale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEeQaJz