AndroidGryWyścigiHorizon Chase - World Tour
Horizon Chase - World Tour ikona

Horizon Chase - World Tour

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Horizon Chase - World Tour to zręcznościowe wyścigi, które znajdą uznanie wśród miłośników klasyki. Produkcja nawiązuje bowiem do takich hitów z dawnych lat, jak np. OutRun, Top Gear (SNES) i Lotus Turbo Challenge.

Poszczególne wyścigi kampanii Horizon Chase - World Tour rozgrywają się na całym świecie w różnych warunkach pogodowych (np. przy zachodzie słońca, w deszczu oraz w śniegu), zarówno w dzień, jak i w nocy. Łącznie znajdziemy tu 21 samochodów do odblokowania (auta można ulepszać), 40 miast, 92 tory i 10 pucharów do zdobycia.

Horizon Chase - World Tour sprawia wrażenie, jakby zostało wydane w latach 80. lub 90. ubiegłego stulecia. Przed szereg wysuwa się oczywiście dwuwymiarowa grafika nawiązująca do ery 16 bitów, ale warto również zwrócić uwagę na nietypowe usytuowanie kamery. Podczas rozgrywki odnosimy wrażenie, że auto stoi w miejscu, a przesuwa się jedynie trasa wyścigu (kiedyś naprawdę tak było, co mogło wynikać z ograniczeń sprzętowych).

W grze Horizon Chase - World Tour domyślnie sterujemy pojazdem za pomocą ekranu dotykowego, ale producenci zadbali także o wsparcie kontrolerów (Android TV, Google Nexus Player, Green Throttle Atlas, NVIDIA Shield, OUYA, Samsung GP20 i Razer Serval).

W przeciwieństwie do wielu innych gier mobilnych, Horizon Chase - World Tour nie jest darmowe. Możemy pobrać jedynie demo, które zawiera 5 tras oraz 2 samochody, ale za pozostałe lokacje i pojazdy trzeba zapłacić.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań81
Data aktualizacji8 cze 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
Horizon Chase - World Tour ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)