HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji

HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji

HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji
16.08.2018 12:05, aktualizacja: 16.08.2018 18:03

HotZlot 2018, jedenaste coroczne spotkanie najbardziej aktywnych czytelników, opiniotwórczych blogerów i pomocnych forumowiczów dobreprogramy.pl, rusza już jutro. Trzydniowy program wypełnią sesje techniczne, prowadzone przez partnerów, uczestników i redaktorów, dyskusje z uczestnikami oraz bogaty program integracyjny. Tegoroczna edycja odbędzie się w Pałacu Ossolińskich – wyjątkowym, historycznym hotelu z bogatym zapleczem konferencyjnym.

Przygotowania na przyjazd uczestników HotZlotu są już na ostatniej prostej, w tym tradycyjna fotorelacja, którą znajdziecie pod adresem dobreprogramy.pl/HotZlot. Zapraszamy wszystkich uczestników HotZlotu do wspólnego tworzenia relacji i wysyłania nam najlepszych zdjęć ze wspólnej zabawy.

Swoje zdjęcia i komentarze (maksymalnie 200 znaków) możecie wysyłać za pośrednictwem strony po zalogowaniu na dobreprogramy.pl lub e-mailem z adresu, na który zarejestrowane jest konto na portalu. W tym drugim przypadku należy wysłać e-mail na adres live@hotzlot.pl. Treść opisu załączonego zdjęcia umieśćcie w temacie wiadomości. Jednym e-mailem można wysłać jedno zdjęcie :-).

Integrację zwieńczy tradycyjne spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. W tegorocznym HotZlocie weźmie udział 160 osób. Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem www.HotZlot.pl. Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu jest firma Intel. HotZlot 2018 wspierają ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend.

Zachęcamy też do obejrzenia wideorelacji z poprzednich HotZlotów. Do zobaczenia na miejscu!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)