HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji

HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji16.08.2018 12:05
HotZlot 2018 rusza już jutro. Zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji

HotZlot 2018, jedenaste coroczne spotkanie najbardziej aktywnych czytelników, opiniotwórczych blogerów i pomocnych forumowiczów dobreprogramy.pl, rusza już jutro. Trzydniowy program wypełnią sesje techniczne, prowadzone przez partnerów, uczestników i redaktorów, dyskusje z uczestnikami oraz bogaty program integracyjny. Tegoroczna edycja odbędzie się w Pałacu Ossolińskich – wyjątkowym, historycznym hotelu z bogatym zapleczem konferencyjnym.

Przygotowania na przyjazd uczestników HotZlotu są już na ostatniej prostej, w tym tradycyjna fotorelacja, którą znajdziecie pod adresem dobreprogramy.pl/HotZlot. Zapraszamy wszystkich uczestników HotZlotu do wspólnego tworzenia relacji i wysyłania nam najlepszych zdjęć ze wspólnej zabawy.

Swoje zdjęcia i komentarze (maksymalnie 200 znaków) możecie wysyłać za pośrednictwem strony po zalogowaniu na dobreprogramy.pl lub e-mailem z adresu, na który zarejestrowane jest konto na portalu. W tym drugim przypadku należy wysłać e-mail na adres live@hotzlot.pl. Treść opisu załączonego zdjęcia umieśćcie w temacie wiadomości. Jednym e-mailem można wysłać jedno zdjęcie :-).

Integrację zwieńczy tradycyjne spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór. W tegorocznym HotZlocie weźmie udział 160 osób. Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem www.HotZlot.pl. Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu jest firma Intel. HotZlot 2018 wspierają ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend.

Zachęcamy też do obejrzenia wideorelacji z poprzednich HotZlotów. Do zobaczenia na miejscu!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)