iOSRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówHow to Make Origami
How to Make Origami ikona

How to Make Origami1.59

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

How to Make Origami to aplikacja, dzięki której można poznać pochodzącą z Chin, a rozwiniętą w Japonii sztukę składania papieru. Znaleźć w niej można zestaw lekcji pokazujących, krok po kroku, jak złożyć konkretną figurę.

Po otwarciu widoku lekcji, pojawi się lista kategorii. Dla ułatwienia wyboru, lekcje posiadają miniaturę prezentującą gotową figurę oraz wskazówkę pokazującą poziom trudności składania. Istotne jest to, iż każda z nich zawiera kompletną listę wszystkich kolejnych stadiów składania papierowej kartki, zwieńczoną rysunkiem gotowej figury pośredniej. Konkretne złożenia w każdym kroku są zaprezentowane przy pomocy prostej, ale pomocnej animacji. Ciekawą funkcją jest możliwość dodawania wybranych lekcji do ulubionych, dzięki czemu w przyszłość łatwiej je odnaleźć – wystarczy nacisnąć odpowiednią zakładkę, tj. Favorites.

Domyślnie aplikacja posiada po jednej lekcji na każdą z kategorii. Nie jest jednak problemem zwiększenie ich liczby, wystarczy ściągnąć kolejne projekty z poziomu aplikacji. Wszystkie lekcje są dostępne po wejściu w zakładkę Download, gdzie są wyświetlone na jednej liście. Ilość lekcji, które można ściągnąć, jest naprawdę ogromna i trochę szkoda, że nie zastosowano również w tym miejscu podziału na kategorie.

Podstawowe funkcje aplikacji działają bez zarzutu, jednak czasem kłopotliwe może być jej używanie, ze względu na pojawiające się, dość specyficzne błędy. W widoku ściągania nowych lekcji często pojawia się pasek postępu ładowania podglądów, niestety nic w związku z tym się nie dzieje i pasek tek nigdy nie znika. Gdyby się zdarzyło tak, iż użytkownik podczas jego wyświetlania, ściągnie jakąś lekcję, a następnie wyłączy aplikację, lekcja ta będzie dostępna, a jednocześnie będzie ponownie dostępna do ściągnięcia. Ponadto wadą jest brak w aplikacji informacji o limicie lekcji, które można ściągnąć. Jedyną wskazówką sugerującą istnienie tego limitu, jest możliwość zakupienia zwiększającego go pakietu o 10, 25 albo 50 lekcji.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70
Data aktualizacji23 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
How to Make Origami ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)