iOSRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówHow to make Paper Airplanes
How to make Paper Airplanes ikona

How to make Paper Airplanes1.21

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

How to make Paper Airplanes to aplikacja, dzięki której można rozwinąć, często będącą dziecięcą fascynacją, sztukę składania papierowych samolotów. Znaleźć w niej można zestaw lekcji pokazujących, krok po kroku, jak złożyć samolot latający, bądź atrakcyjny wizualnie.

Po otwarciu widoku lekcji, pojawi się lista zawierających je kategorii. Dla ułatwienia wyboru, lekcje posiadają miniaturę prezentującą gotowy samolot oraz wskazówkę pokazującą poziom trudności składania. Istotne jest to, iż każda z nich zawiera kompletną listę wszystkich kolejnych stadiów składania papierowej kartki, zwieńczoną rysunkiem gotowego samolotu. Konkretne złożenia w każdym kroku są zaprezentowane przy pomocy prostej, ale pomocnej, animacji. Ciekawą funkcją jest możliwość dodawania wybranych lekcji do ulubionych, dzięki czemu w przyszłość łatwiej je odnaleźć – wystarczy nacisnąć odpowiednią zakładkę, tj. Favorites.

Domyślnie aplikacja posiada niewielką liczbę lekcji dla każdej z kategorii. Nie jest jednak problemem zwiększenie ich liczby, wystarczy ściągnąć kolejne projekty z poziomu aplikacji. Wszystkie lekcje są dostępne po wejściu w zakładkę Download, gdzie są wyświetlone na jednej liście. Ilość lekcji, które można ściągnąć, jest naprawdę ogromna i trochę szkoda, że nie zastosowano również w tym miejscu podziału na kategorie.

Podstawowe funkcje aplikacji działają bez zarzutu. Dla osób nielubiących reklam, atrakcją może być możliwość ich wyłączenia po uprzednim dokonaniu opłaty w wysokości 1,79 euro.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70
Data aktualizacji20 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
How to make Paper Airplanes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)