bDZDiiJh
How to make Paper Airplanes ikona

How to make Paper Airplanes

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

How to make Paper Airplanes to aplikacja, dzięki której można rozwinąć, często będącą dziecięcą fascynacją, sztukę składania papierowych samolotów. Znaleźć w niej można zestaw lekcji pokazujących, krok po kroku, jak złożyć samolot latający, bądź atrakcyjny wizualnie.

bDZDiiJj

Po otwarciu widoku lekcji, pojawi się lista zawierających je kategorii. Dla ułatwienia wyboru, lekcje posiadają miniaturę prezentującą gotowy samolot oraz wskazówkę pokazującą poziom trudności składania. Istotne jest to, iż każda z nich zawiera kompletną listę wszystkich kolejnych stadiów składania papierowej kartki, zwieńczoną rysunkiem gotowego samolotu. Konkretne złożenia w każdym kroku są zaprezentowane przy pomocy prostej, ale pomocnej, animacji. Ciekawą funkcją jest możliwość dodawania wybranych lekcji do ulubionych, dzięki czemu w przyszłość łatwiej je odnaleźć – wystarczy nacisnąć odpowiednią zakładkę, tj. Favorites.

Domyślnie aplikacja posiada niewielką liczbę lekcji dla każdej z kategorii. Nie jest jednak problemem zwiększenie ich liczby, wystarczy ściągnąć kolejne projekty z poziomu aplikacji. Wszystkie lekcje są dostępne po wejściu w zakładkę Download, gdzie są wyświetlone na jednej liście. Ilość lekcji, które można ściągnąć, jest naprawdę ogromna i trochę szkoda, że nie zastosowano również w tym miejscu podziału na kategorie.

Podstawowe funkcje aplikacji działają bez zarzutu. Dla osób nielubiących reklam, atrakcją może być możliwość ich wyłączenia po uprzednim dokonaniu opłaty w wysokości 1,79 euro.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań63
Data aktualizacji24 cze 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
How to make Paper Airplanes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZDiiJO
bDZDiiKf