bEabhKDF

Howard E-Mail Notifier1.82

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Howard E-Mail Notifier to niewielka aplikacja, która działa w obrębie zasobnika systemowego i informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynkach pocztowych Outlook.com, Hotmail, Live.com, Zoho, GMail i innych.

bEabhKDH

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i potrafi ono okresowo sprawdzać zawartość naszej skrzynki pocztowej i powiadamiać nas o nowych korespondencjach w postaci pop-upów, którym towarzyszy sygnał dźwiękowy. Operacja sprawdzania konta e-mail może być też inicjowana ręcznie przez użytkownika. Każde z powiadomień zawiera informacje o liczbie nowych wiadomości, ich nadawcy oraz temacie.

Aplikacja oferuje kilka opcji konfiguracyjnych, które pozwalają na dostosowywanie podstawowych parametrów jej pracy. Znajdziemy wśród nich ustawienia czasu (od 30 sekund do 5 minut), co jaki sprawdzana będzie nasza skrzynka pocztowa, czasu wyświetlania powiadomień (od 5 sekund do 2 minut), ikony w zasobniku, domyślnej aplikacji do odczytu wiadomości (przeglądarka internetowa lub klient e-mail) oraz sygnału powiadomienia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Howard E-Mail Notifier 1.82wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentThe SZ
Liczba pobrań69
Data aktualizacji15 lut 2021
Rozmiar pliku3.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEabhKEm
bEabhKED