AndroidPersonalizacjaTapety i motywyHPSTR - hipster live wallpaper
HPSTR - hipster live wallpaper ikona

HPSTR - hipster live wallpaper2.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HPSTR - hipster live wallpaper to z pozoru kolejna aplikacja będąca zbiorem tapet. Jednak dzięki kilku pomysłom i wykonaniu, zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich konkurentów.

Interfejs w HPSTR - hipster live wallpaper sprowadzono do niezbędnego minimum. Styl ten nie tylko dodaje całości uroku, ale również dobrze wpisuje się w stylistykę nowych wersji Androida. Zmiana tapety jest prawie automatyczna.

Na ekranie widzimy przycisk wczytania nowej tapety, zmiany oznaczenia oraz kategorii. Oznaczenia są ważnym elementem HPSTR - hipster live wallpaper. Każda tapeta posiada wpisany znak, który możemy zmienić, nadając jej unikatowego charakteru.

Aplikacja pozwala wybierać spośród kilkunastu kategorii tematycznych. W wersji darmowej możemy przeglądać na raz tylko jedną, płatna pozwala łączyć kilka kategorii. Pomimo małej ilość opcji i przycisków, obsługa może na początku sprawiać problem. Wystarczy jednak chwila by ją opanować. HPSTR - hipster live wallpaper to jedna z najładniejszych, a zarazem najciekawszych aplikacji z tapetami na Androida. Wszystkie podstawowe opcje dostępne są za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHPSTR
Liczba pobrań121
Data aktualizacji13 kwi 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
HPSTR - hipster live wallpaper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)