bESPCjkl

HTC Home3.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HTC Home jest ciekawie prezentującą się aplikacją, która pozwala wyświetlać na pulpicie zegarek wraz z graficzną informacją o panujących w danym miejscu warunkach atmosferycznych.

bESPCjkn

Program w odróżnieniu od innych aplikacji tego typu działa jako samodzielny dodatek, a nie gadżet rozszerzający funkcjonalność pulpitu. Pozwala wyświetlać aktualny czas, a także informacje o pogodzie na danym obszarze wraz z prognozą na 4 kolejnych dni. Największą atrakcją oferowaną przez HTC Home jest sposób prezentacji warunków atmosferycznych panujących za oknem. Aplikacja za pomocą doskonale wyglądających animacji odzwierciedla każdą zmianę pogody - m.in. kłębiące się chmury, spływające po pulpicie krople deszczu, unoszące się na wietrze liście lub padający śnieg.

HTC Home posiada dosyć rozbudowaną możliwość konfiguracji poszczególnych aspektów aplikacji. Z pewnością dużym jej walorem, co powinno ucieszyć użytkowników z Polski, jest obsługa wielu rodzimych miast, miasteczek, a nawet wsi. Domyślnym dostawcą informacji o pogodzie jest AccuWater, opcjonalnie może nim być również MSM. Program pozwala w łatwy sposób zmieniać swoje położenie na pulpicie, swój rozmiar, format wyświetlanej godziny, skalę temperatur oraz czas, co jaki odświeżane będą informacje o pogodzie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.483 oceny
Twoja ocena:
ProducentStealth
Liczba pobrań136 849
Data aktualizacji20 lut 2015
Rozmiar pliku9.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESPCjkx
Komentarze (262)
bESPCjlj