HTML Compiler2017.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

HTML Compiler to narzędzie, które pozwala na konwertowanie aplikacji HTML (prezentacje, e-booki, gry, albumy fotograficzne i wiele innych) do osobnych plików wykonywalnych systemu Windows.

Dzięki możliwościom programu HTML Compiler możemy na przykład zapisać własne portfolio ze strony internetowej do aplikacji wykonywalnej, by następnie móc je zaprezentować osobom bez dostępu do sieci. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku prezentacji multimedialnych, które będą nam potrzebne na wykładzie, który poprowadzimy pozbawieni możliwości korzystania z Internetu.

Choć mogłoby się wydawać, że HTML Compiler został przygotowany z myślą o zaawansowanych użytkownikach, w istocie program charakteryzuje się prostotą działania. Pozwala na skorzystanie z interfejsu graficznego użytkownika lub narzędzia wiersza poleceń poprzez wskazanie ścieżki zapisu pliku 'index.html'.

HTML Compiler zawiera wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym dostosujemy wygląd aplikacji do własnych preferencji. Sami określimy kolor programu i styl okienek, co pozwoli na zmodyfikowanie wyglądu tak, by idealnie współgrał on z zawartością naszego portfolio, prezentacji czy też jakiekolwiek innego dzieła.

Udostępnij
HTML Compiler 2017.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentDecSoft
Liczba pobrań173
Data aktualizacji23 maj 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)