bEhHvjjF
HTMLPad ikona

HTMLPad2020 16.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HTMLPad to zaawansowane, a zarazem lekkie środowisko przeznaczone do tworzenia stron i aplikacji internetowych. Z powodzeniem wykorzystywane może być przez amatorów, jak również profesjonalnych webmasterów do pisania kodu w HTML, PHP, JS oraz tworzenia arkuszy CSS.

bEhHvjjH

Fundamentem oprogramowania jest zaawansowany edytor tekstu, oferujący wszystkie niezbędne funkcje usprawniające pisanie kodu prostych lub złożonych stron/aplikacji webowych. Oferuje on podświetlanie składni (HTML, CSS, JavaScript, VBScript, PHP, ASP, XML, WML, Perl, SASS, LESS), numerowanie linii, opcje formatowania kodu, autouzupełnianie, wspierając przy tym kodowanie UTF-8, UTF-8 bez BOM, UTF-16 oraz możliwość automatyzacji pracy z wykorzystaniem makr. Efekty pracy prezentowane są w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem silników renderujących takich przeglądarek jak Internet Explorer i Google Chrome.

Kolejne godne uwagi funkcje to rozbudowane mechanizmy nawigacji oraz wyszukiwania. Nie zabrakło również integracji z walidatorami kodu HTML i CSS, wsparcia dla popularnej biblioteki jQuery oraz użytecznych narzędzi do zarządzania plikami z kodem źródłowym. W przypadku tych ostatnich wspomnieć należy o wbudowanym eksploratorze plików, pozwalającym wygodnie zarządzać poszczególnymi projektami, wbudowanym menedżerze FTP obsługującym serwery FTP/SFTP/FTPS i integracji z najpopularniejszymi systemami kontroli wersji (SVN i GIT). Możliwości HTMLPad łatwo rozszerzone mogą być dzięki obsłudze pluginów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HTMLPad 2020 16.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań948
Data aktualizacji13 sty 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
HTMLPad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHvjkm
bEhHvjkD