Huawei pokaże smartfon z wyjątkowym podejściem do montowania przedniej kamerki

Huawei pokaże smartfon z wyjątkowym podejściem do montowania przedniej kamerki

Huawei P20.
Huawei P20.
26.11.2018 12:11

Między Samsungiem i Huaweiem rozpoczęła się walka o tytuł największego producenta smartfonów. Chińczycy z każdym rokiem zaliczają duże wzrosty sprzedaży, będąc coraz bliżej Samsunga, który obecnie zajmuje pierwszą pozycję w rankingu. Ponadto, obie firmy rywalizują o bycie najbardziej innowacyjnym producentem na rynku.

Dowiedzieliśmy się, że składany Samsung Galaxy F ma mieć silnego rywala. Własny składany smartfon do sprzedaży wprowadzi Huawei. Co więcej, chiński producent postanowił również pokazać odpowiedzieć na Galaxy A8s, czyli smartfon z otworem na ekranie.

Samsung Galaxy A8s ma zaprezentować zupełnie nowe podejście do montowania przedniej kamerki. Zostanie ona bowiem umieszczona w niewielkiej dziurze. Umożliwi to zastosowanie smukłych ramek, bez konieczności wprowadzenia notcha (wycięcie jak w iPhonie X). Smartfon ma zostać zaprezentowany już w grudniu.

Samsung Galaxy A8s – koncept. Źródło: phonearena.com
Samsung Galaxy A8s – koncept. Źródło: phonearena.com

Co ciekawe, nad bardzo podobnym urządzeniem ma pracować Huawei. Jak informuje Ice Universe, któremu zawdzięczamy wiele sprawdzonych przecieków, nowy smartfon Huaweia również ma zostać pokazany w grudniu. Możliwe, że nawet kilka dni przed wspomnianym urządzeniem Samsunga. Potwierdzeniem tych informacji jest grafika, która ma pochodzić wprost od Huaweia. Możemy na niej zobaczyć bezramkowy smartfon z otworem w lewym górnym rogu.

Warto dodać, że wyświetlacz z dziurą na kamerkę ma posiadać także topowy Galaxy S10. Samsung już wcześniej, podczas konferencji skierowanej dla deweloperów, zaprezentował ekran Infinity-O, który ma montowany w przyszłych modelach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)