hubiC ikona

hubiC2.1.1.145

WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychhubiC
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

hubiC to niewielka aplikacja kliencka usługi przechowywania danych w chmurze o tej samej nazwie, oferowanej przez francuskiego giganta usług hostingowych, firmę OVH. Dzięki niej użytkownik zyskuje automatyczną synchronizację danych pomiędzy komputerem a zewnętrznymi serwerami w obrębie posiadanego konta (plan bezpłatny oferuje 25 GB przestrzeni dyskowej).

Aplikacja stworzona została z myślą o uproszczeniu obsługi oferowanych przez firmę OVH wirtualnych dysków. Pozwala ona zdefiniować na lokalnym dysku folder, którego zawartość będzie samoczynnie synchronizowana z danymi przechowywanymi online w chmurze. Z poziomu opcji konfiguracyjnych możemy łatwo definiować lokalizację katalogu źródłowego, częstotliwość synchronizacji oraz szybkość transferu z/do komputera. Klient hubiC udostępniony został na platformę Windows, Mac OS, Android, iOS oraz Blackberry OS.

Do korzystania z aplikacji wymagane jest posiadanie konta użytkownika, które utworzone może być na stronie usługi lub przy pierwszym uruchomieniu programu. Plan bezpłatny oferuje nam aż 25 GB na dowolnego rodzaju dane i brak ograniczenia co do maksymalnej wielkości pliku przechowywanego na serwerze. Szczegółowe informacje na temat płatnych planów znaleźć można na oficjalnej stronie usługi.

Udostępnij
hubiC 2.1.1.145wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentOVH
Liczba pobrań1 124
Data aktualizacji7 maj 2016
Rozmiar pliku6.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
hubiC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)