WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychhubiC
hubiC ikona

hubiC2.1.1.145

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

hubiC to niewielka aplikacja kliencka usługi przechowywania danych w chmurze o tej samej nazwie, oferowanej przez francuskiego giganta usług hostingowych, firmę OVH. Dzięki niej użytkownik zyskuje automatyczną synchronizację danych pomiędzy komputerem a zewnętrznymi serwerami w obrębie posiadanego konta (plan bezpłatny oferuje 25 GB przestrzeni dyskowej).

Aplikacja stworzona została z myślą o uproszczeniu obsługi oferowanych przez firmę OVH wirtualnych dysków. Pozwala ona zdefiniować na lokalnym dysku folder, którego zawartość będzie samoczynnie synchronizowana z danymi przechowywanymi online w chmurze. Z poziomu opcji konfiguracyjnych możemy łatwo definiować lokalizację katalogu źródłowego, częstotliwość synchronizacji oraz szybkość transferu z/do komputera. Klient hubiC udostępniony został na platformę Windows, Mac OS, Android, iOS oraz Blackberry OS.

Do korzystania z aplikacji wymagane jest posiadanie konta użytkownika, które utworzone może być na stronie usługi lub przy pierwszym uruchomieniu programu. Plan bezpłatny oferuje nam aż 25 GB na dowolnego rodzaju dane i brak ograniczenia co do maksymalnej wielkości pliku przechowywanego na serwerze. Szczegółowe informacje na temat płatnych planów znaleźć można na oficjalnej stronie usługi.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentOVH
Liczba pobrań1 160
Data aktualizacji7 maj 2016
Rozmiar pliku6.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
hubiC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)